PROGRAMY 2014

CYRK ZALEWSKI
Spektakl: Cyrk Zalewski - widowisko 2014


WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
DUO URUNOV - wyższa szkoła jazdy*
KAMIL ZALEWSKI - tresura koni palomino
EVERTON - podniebny rower
RAFAŁ WALUSZ - iluzjonista kieszonkowiec
LAURA - tresura pudli*
MARINA - akrobacje na trapezie kołowym
GRUPA ZHUK - reki
LAURA - żonglerka na koniu*
KAMIL ZALEWSKI - laser man
DIORIOS - akrobacje na motocyklach w kuli śmierci
KLAUN VERSACE - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał


* - numery prezentowane do października, później jako zastępstwo pojawił się konkurs jazdy konnej oraz ramka Duetu Szeibe

CYRK KORONA
Spektakl: Kamera - akcja


WSZYSCY ARTYŚCI - parada powitalna
VLADIMIR OMELCHENKO - żonglujący Chaplin
CAROLE PINDER - pokaz zwierząt egzotycznych
TRIO CRISTAL - akrobacje na żyrandolu
EMMA PINDER - tresura koni i kucy
SSNAKE - iluzja
TOMMY PINDER - tresura wielbłądów
INKA & SSNAKE - akrobacje na szarfach
EMMA PINDER - cyrkowa farma
VLADIMIR OMELCHENKO - ekwilibrystyka na wałkach
BRACIA ADDIS - gry ikaryjskie*
MR. CHAP - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał


* - numer był w programie do sierpnia

CIRCO MEDRANO
Spektakl: Circo Medrano - program 2014


LUCIANO BELLO - przywitanie gości
BRAIAN CASARTELLI - tresura koni
STEFANY HONES - akrobacje na trapezie
MR. LORENZ - żonglerka
FANTASIA BURLESQUE - balet na szarfach
RONI & STEVE BELLO - komiczny trapez
RODZINA CASARTELLI - wyższa szkoła jazdy
CRAZY RIDERS - akrobacje na motocyklach w kuli śmierci
BRAIAN CASARTELLI - pokaz słoni indyjskich i afrykańskich
BELLO BROTHERS - gry ikaryjskie
RODZINA CASARTELLI - baśń o Alladynie - akrobacje napowietrzne i występy egzotycznych zwierząt
OTTO & MR. LORENZ - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał


CYRK ARENA
Spektakl: Cyrk Arena - program 2014


WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
ANNA KOLTAKCHYAN- akrobacje na linie pionowej
SASZA KOFIKOV - ekwilibrystyka na wałkach
MIROSŁAW ZŁOTOROWICZ - wielbłądy, kuce, lamy, osły
HENRYKA & DAREK - persze
TOMAS RINGEL - tresura lwów
ANNA & SASZA - ramka
MIROSŁAW ZŁOTOROWICZ - wyższa szkoła jazdy
ARTUR WOJTYNIAK - numer stójkarski
OLGA RINGEL - hula-hoop
OLEG CZAPLA - żonglerka
ANDREJ - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał


CYRK SAFARI
Spektakl: Cyrk Safari - program 2014


BAJKOWE POSTACIE - parada rozpoczynająca program
LENA - akrobacje w sieciach
SZYMON SŁOWIK - tresura duży i mały
GALINA - akrobacje na trapezie
LENA - pokaz hula hop
GALINA - akrobacje na linie pionowej
SZYMON SŁOWIK - tresura zwierząt egzotycznych
LENA - akrobacje na szarfach
ANDRZEJ SŁOWIK - tresura koni
ROBERT & GALINA - ekwilibrystyka na wałkach
KLAUN ROBI - repryzy


CYRK ARLEKIN
Spektakl: Cyrk Arlekin - program 2014


WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
DUET TURK - lopping
ZBYSZEK - cyrkowa farma
DUET TURK - taniec z wężami
WALDEK I PAWEŁ - groteska akrobatyczna**
KAROLINA - akrobacje na szarfach*
JAKUB - żonglerka
DUET TURK - ekwilibrystyka na wałkach
ANDŻELIKA - akrobacje na linie pionowej
MARKUS - tresura koni
WALDEK I PAWEŁ - akrobacje na batucie**
KLAUN SERIOŻKA - repryzy


* - od czerwca numer prezentowany przez Andżelikę
** - artyści pojawili się w programie pod koniec września w zastępstwie za Taniec Derwisza (Kimo)

CYRK MASKA
Spektakl: Cyrk Maska - program 2014


HAVIS - przywitanie gości
HAVIS - iluzja klasyczna
DUO MASKA - diabolo i bumerangi
MISS EUGENIA - tresura mieszana
MISS EUGENIA - tresura piesków
DUO MASKA - transformacje
HAVIS - iluzja kontaktowa
ALEX - tresura małpy
KLAUN ALEX - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał


CYRK JUREMIX
Spektakl: Cyrk Juremix - program 2014
 


DOMINIKA - akrobacje na szarfach
JURA & RENATA - repryza sprzątaczka
DOMINIKA & SONIA - sprężyny slinky
JURA & RENATA - cyrkowa pozytywka
MAREK BORN - pokaz diabolo
JURA - tresura psa
SONIA - iluzja
DOMINIKA - akrobacje na maszcie
JURA - repryza popcorn
MAREK BORN - żonglerka piłkami footballowymi
JURA - repryza siłacz
SONIA - akrobacje na żyrandolu
DOMINIKA - pokaz hula-hoop
JURA & RENATA - magiczna bajka o Kopciuszku


CYRK VEGAS
Spektakl: Cyrk Vegas - program 2014


KASIA - pokaz psów
SEBASTIAN - sprężyna slinky
KASIA - pokaz hula-hoop
SOFIA - akrobacje na szarfach*
KASIA & SEBASTIAN - pokaz tchórzofretek, węży, żółwi, kota, krokodyla
KASIA - pokaz gołębi
SOFIA - akrobacje na trapezie kołowym*
HELENA & FANTIK - latające talerze
KASIA - fire-show
SEBASTIAN - tresura wielbłąda, konia i lamy
KLAUN FANTIK - repryzy


* - artystka występowała do lipca, w zamian akrobacje na trapezie i pajęczynie prezentował Grzegorz Wolny