Programy 2010

CYRK KORONA
WSZYSCY ARTYŚCI - parada rozpoczynająca program
MANGER - sprężyna
CAROLE PINDER - zew natury - etiuda z koniem
ALAN ROSSI - żonglerka
CAROLE PINDER - tresura zebr afrykańskich
SSNAKE - akrobacje na szarfach
SASZKA & SIERGIEJ - duet akrobatyczny
EMMA PINDER - tresura koni i kucy

PRZERWA

TRIO FOSSET - strzelające gitary
SSNAKE - wąż i hula hop
CAROLE PINDER - tresura wielbłądów
RODZINA KOROLEV - akrobacje na trapezie
EMMA PINDER - cyrkowa farma
ROSSI BROTHERS - gry ikaryjskie
WSZYSCY ARTYŚCI - finał
TRIO MANGER - repryzy

CYRK ZALEWSKI
WSZYSCY ARTYŚCI - parada rozpoczynająca program
ANETA & MONGOLIAN GIRLS - akrobacje na szarfach
KRISZTIAN RICHTER - foksterier na linie pionowej
KAMIL ZALEWSKI & ANETA PECYNA - iluzja
EWA ZALEWSKA - tresura koni palomino
KAMIL ZALEWSKI - tresura wielbłądów
KRISZTIAN RICHTER - dmuchany Clown
RODZINA RICHTER - tresura pudli
MONGOLIAN GIRLS - kobiety gumy
ANETA PECYNA - cyrkowa farma
PAUL TAYLOR - tresura fok
WSZYSCY ARTYŚCI - finał
CHRISTIAN FOLCO - repryzy

CYRK EUROPA
WSZYSCY ARTYŚCI - parada rozpoczynająca program
EWA MIKULSKA - pokaz tygrysów bengalskich
MISS BARBARA - akrobacje na linie pionowej
DAVID HAMMARBERG - akrobacje na szarfach
EMIL FORYŚ - tresura koni
DUO JEDNORÓG - trapez kołowy z udziałem gołębi
GRZEGORZ WOLNY - taniec z ogniami
PATRYCJA - pokaz reniferów, kucy i kóz
DAVID HAMMARBERG - swingtrapez
DUO JEDNORÓG - zabawa z pieskami
EMIL FORYŚ - pokaz zwierząt egzotycznych
WSZYSCY ARTYŚCI - finał
RICO & TAMPA - repryzy

CYRK ARENA
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
WIESŁAWA - Akrobacje na szarfach
DUET ZŁOTOROWICZ - Balans ze szkłem
DUET SYRIUS - Hula hop
MARCELINA - Cyrkowa farma
DUO FOCUS - Hand to hand
WIESŁAWA - Akrobacje w kole parterowym
MARCELINA - Pokaz zwierząt egzotycznych
DUO SYRIUS - Antypody
FERDYNAND WSPANIAŁY - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał

CYRK WARSZAWA
MARIA & JÓZEF RAJCZAKOWSCY - Tresura tygryso-lwów
JAKUB - Żonglerka ogniem
NADIA KOSSE - Kobieta ślimak
SASZA - Tresura małp
ANDREJ KOSSE - Żonglerka
RUMIL - Wysoka lina pozioma
ANDREJ KOSSE - Wirujące sześciany
SASZA - Tresura mieszana zwierząt
DIMO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał

CYRK MILANO
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
DUO TESS - Fakir - Duet Tess
LIDIA - Hula hop - Lidka
GALAXIE - Balans ze szkłem - Galaxie
DUET SZADOX - Żonglerka - Duet Szadox

PRZERWA

DUO TESS - Pokaz węży i legwana
GALAXIE - Wirujące sześciany
DUET SZADOX - Akrobacje na monocyklach i rowerach
MIKO - Iluzja
LIDIA - Akrobacje na trapezie kołowym
MIKO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał

CYRK KRASNAL
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
TADEUSZ - Antypody - Tadeusz
LEON - Żonglerka - Leon
DUET ANDO - Iluzja z lwem - Duet Ando
STANISŁAW - Tańczące lalki - Stanisław
ZDENEK - Tresura koni i kucyka - Zdenek
STANISŁĄW - Dyrygent na wesoło - Stanisław
ZDENEK - Tresura konia, kuca i małpki - Zdenek
DUET NADO - Transformacje - Duet Ando
MARIA - Pokaz piesków, kóz, lamy i osiołka - Maria
TADEUSZ - Iluzja na wesoło - Tadeusz
FIGARO - repryzy

CYRK KATARZYNA
1. Parada rozpoczynająca program
2. Żonglerka
3. Tresura psów
4. Fire-show
5. Pokaz tchórzofretek, gołębi, małp, węży, legwana i krokodyla
6. Balans
7. Pokaz kotów
8. Finał - wszyscy artyści

CYRK BRAVO
1. Parada rozpoczynająca program
2. Tresura konia i kuca
3. Chińska żonglerka
4. Akrobacje na trapezie kołowym
5. Taniec z wężami
6. Sztuki walki
7. Hula hop
8. Ekwilibrystyka
9. Iluzja
10. Żonglerka
11. Tresura psów
12. Finał - wszyscy artyści