Programy 2011

CYRK KORONA
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
SASZA & SIERGIEJ KOROLEV - Szczudlarskie fantazje
TOMMY PINDER - Pokazy zwierząt egzotycznych
LUDA KOROLEV - Taneczna inspiracja
SSNAKE - Magik z Fabryki Marzeń
YOSVANY RIDRIGUEZ - Słowa gimnastyka powietrzna
DUO STAUBERTI - Z głową w chmurach - ekwilibrystyka na masztach
EMMA PINDER - Pokaz koni i kucy szetlandzkich
THE FOSSET TEAM - Powietrzny odjazd-akrobacje na motorze
EMMA PINDER - Farma z wyobraźnią
SSNAKE - Powietrzne ewolucje w sieciach
CAROLE PINDER - Pokaz wielbłądów
ENRIKA STAUBERTI - Akrobacje w podwieszenia za włosy
YOSVANY RIDRIGUEZ - Linoskoczek z gorącej Kuby
MR CHAP - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał

CYRK ZALEWSKI
wszyscy artyści - Parada rozpoczynająca program
ANETA - Gimnastyka na szarfach
ZUMA ZUMA - Farma cyrkowa
PIOTR - Pokaz psa, małpy i ptaków
KAMIL ZALEWSKI & ANETA PECYNA - Iluzja
OLGA RINGEL - Hula-hop
KAMIL ZALEWSKI - Tresura wielbłądów

PRZERWA

TOMAS RINGEL - Tresura lwic
PIOTR - Miłosna iluzja
KAMIL ZALEWSKI - Tresura koni palomino
ZUMA ZUMA - Limbo
CHRISTIAN FOLCO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał

CYRK EUROPA
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
EWA MIKULSKA - Tresura tygrysów
EMIL FORYŚ - Tresura koni welskich
PATRYCJA - Pokaz kóz, kucyków i reniferów
DUO MAX - Tresura owiec oraz krowy szkockiej
ELMIRA - Akrobacje na trapezie
MISS BARBARA - Lina pionowa
ELMIRA - Ewolucje na szarfach
ROBERT LAGRONI - Ekwilibrystyka na motorze
BASIA & DANIEL - Iluzja
RICO & CZESIO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK ARENA
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
LUDMIŁA SIERGIEJEWA - Trapez kołowy
DUO FOCUS - Hand To Hand
DUO SYRIUS - Antypody
KASIA - Cyrkowa Farma

PRZERWA

EWA - Hula hop
MARCELINA - Rogacza rodzinka
MIROSŁAW ZŁOTOROWICZ - Balans ze szkłem
LUDMIŁA SIERGIEJEWA - Tresura pudli
FERDYNAND WSPANIAŁY - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał - wszyscy artyści

CYRK WARSZAWA
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
MARIA & JÓZEF RAJCZAKOWSCY - Pokaz tygryso-lwów
ANGELIKA - Ewolucje na szarfach
JAKUB - Żonglerka ogniami
DUET SZADOX - Akrobacje na monocyklach i rowerach
ARNOLD - Ekwilibrystyka na drabinach
DUET SZADOX - Żonglerka
DIMO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK ARLEKIN
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
DUO TURK - Lopping
WALDEK & PAWEŁ - Groteska akrobatyczna
MAREK SIKORA - Pokaz lam, kóz, baranów i owiec
DUO TURK - Taniec z wężami
VLADIMIR - Taniec z lalkami

PRZERWA

VLADIMIR - Sztrabaty
DUO TURK - Ekwilibrystyka na wałkach
MAREK SIKORA - Tresura koni i kuców
WALDEK & PAWEŁ - Akrobacje na batucie
KLAUN SYLWESTER - repryzy

CYRK SAFARI
LENA - Pokaz hula hop
ANDRZEJ SŁOWIK - Tresura "Duży i mały"
GALINA - Akrobacje na trapezie
LENA - Akrobacje w kole parterowym

PRZERWA

DUO ROBSON - Ekwilibrystyka na ruchomych wałkach
LENA - Akrobacje na szarfach
SZYMON SŁOWIK - Pokaz zwierząt egzotycznych
GALINA - Akrobacje na linie pionowej
ANDRZEJ SŁOWIK - Tresura koni
KLAUN ROBI - repryzy

CYRK JUREMIX
SONIA - Akrobacje na trapezie kołowym
RENATA & JURIJ - Repryza "Sprzątaczka"
DOMINIKA & SONIA - Kolorowe sprężyny
RENATA & JURIJ - Nakręcana zabawka
SONIA - Iluzja
RENATA & JURIJ - Tresura pudli

PRZERWA

SONIA - Pokaz gigantycznych baniek mydlanych
JURIJ - Repryza "Popcorn"
DOMINIKA - Akrobacje na szarfach
JURIJ - Repryza "Siłacz"
SONIA - Akrobacje na żyrandolu
DOMINIKA - Pokaz hula hop
RENATA & JURIJ - Magiczna Bajka o Kopciuszku