Programy 2012

CYRK KORONA
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
LUDWIG BEROUSEK - Tresura białych lwów
SSNAKE - Akrobacje na szarfach
TOMMY PINDER - Pokazy zwierząt egzotycznych
NANU - Pokaz stójkarski*
EMMA PINDER - Show konne

PRZERWA

PATRYCJA - Rock'owy pokaz węży, waranów i legwanów
SSNAKE - Kontorsjonistyka z hula hoop
EMMA PINDER - Cyrkowa farma
TRIO WOŹNIEWSKI - Ramka**
TITO MEDINA - repryzy***
WSZYSCY ARTYŚCI - Wielki finał - wszyscy artyści

* - jesienią pokaz zastąpiono żonglerką piłkami footballowymi (Helena)
** - jesienią pokaz zastąpiono grami ikaryjskimi (Duo Guidi)
*** - od jesieni widzów rozbawiał Mr. Chap

CYRK ZALEWSKI
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
INKA KALACHEVSKA - Trapez kołowy
OLGA & TOMAS RINGEL - Rogata farma oraz pokaz jeżozwierza
JAN NAVRATIL - Antypody
KAMIL ZALEWSKI - Tresura koni i wielbłądów
KONKURS - jazdy konnej dla widzów

PRZERWA

EL DIABLO - Balans na linie poziomej nad klatką z lwami
TOMAS RINGEL - Tresura lwów
KAMIL & ANETA ZALEWSCY Z ZESPOŁEM - Wielkie show iluzji
DIORIO - Koło śmierci*
KLAUN PUCCINI - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał - wszyscy artyści

* - numer pokazywano do końca sierpnia

CYRK EUROPA
EWA MIKULSKA - Tresura tygrysów bengalskich
ELMIRA - Akrobacje na szarfach
RICO - Repryza „dyrygent”
DUO MAX - Pokaz kóz, owiec i krowy egzotycznej
RICO - Repryza „samochód”
MISS BARBARA - Akrobacje na linie pionowej
HENRYKA & DARIUSZ - Balans ze szkłem

PRZERWA

PATRYCJA - Pokaz kucyków, kóz i reniferów
RICO - Zabawa z pieskami
ELMIRA - Trapez kołowy
RICO - Repryza „balans”
EMIL FORYŚ - Tresura białych koników
RICO - Repryza muzyczna
HENRYKA & DARIUSZ - Persze
RICO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - FINAŁ

CYRK ARENA
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
JULIA - Akrobacje na linie pionowej
ARNOLD - Numer stójkarski
DMITRIJ - Żonglerka
KASIA - Cyrkowa farma

PRZERWA

DUO SZEIBE - Latające talerze
DOMINIKA - Pokaz kóz
DUET ZŁOTOROWICZ - Balans ze szkłem
DUO SZEIBE - Tresura psów
KLAUN SOROKIN - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał - wszyscy artyści

CYRK WARSZAWA
MIROSŁAW BOGUT - Groteska akrobatyczna "Halo Taxi"
JAKUB - Żonglerka
OLEG SYSUN - Numer ekwilibrystyczny
HELENA & FANTIK - Pokaz piesków, małpki, gołębi, legwana i węży
ANGELIKA - Ekwilibrystyka na szarfach
OLEG SYSUN - Kopftrapez
HELENA & FANTIK - Wirujące talerze
DIMO & FANTIK - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - Finał - wszyscy artyści

CYRK ARLEKIN
WSZYSCY ARTYŚCI - Parada rozpoczynająca program
DUO TURK - Lopping
MAREK SIKORA - Pokaz lam, kóz, baranów i owiec
DUO TURK - Taniec z wężami
VLADIMIR - Taniec z lalkami

PRZERWA

JAKUB
KIMO - Taniec Derwisza
VLADIMIR - Akrobacje siłowe pod kopułą cyrku
DUO TURK - Ekwilibrystyka na wałkach
MARKUS - Tresura koni i kuców
PICARO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał