Programy 2019

20. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI CYRKOWEJ - WARSZAWA 2019
Spektakl: Niech żyje cyrk!

TONITO ALEXIS - prolog
ANETA I KAMIL ZALEWSCY, MACIEJ NAJMOWICZ - przywitanie gości
GRUPA DEMIAN - akrobacje na huśtawce
STEFAN - pokaz kóz
TONITO ALEXIS - pokaz pieska
MICHAŁ - pokaz koni
VERA KOPECKA - antypody
GRUPA DEMIAN - reki
MACIEJ - akrobacje na sztrabatach
TONITO & SPIDERMAN - dinozaury i King Kong na arenie
THE FLYING MICHAELS - latające trapezy
HARALDOS - dżygitówka
STEFANIA & TONITO - transformacje
GEORGIO HROMADKO - diabolo
CRAZY WILSON - koło śmierci
TONITO ALEXIS - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK ZALEWSKI
Spektakl: Cyrk Zalewski - widowisko 2019

TONITO ALEXIS - prolog
KAMIL ZALEWSKI Z ZESPOŁEM - wielkie show iluzji
WSZYSCY ARTYŚCI - przywitanie gości
BRUNO - akrobacje na sztrabatach
STEFAN - pokaz kóz
TONITO ALEXIS - pokaz pieska
VERA KOPECKA - antypody
KAMIL ZALEWSKI - pokaz wielbłądów i koni
MACIEJ - akrobacje na sztrabatach
ATRAKCJA - dinozaury na arenie
FLYING MICHAELS - latające trapezy
GEORGO HROMADKO - diabolo
STEFANIA & TONITO - transformacje
KAMIL ZALEWSKI - laserman
TONITO ALEXIS - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK KORONA
Spektakl: Bajkowa fantazje

WSZYSCY ARTYŚCI - parada powitalna
INKA - akrobacje w trapezie kołowym
EMMA - cyrkowa farma*
DANIEL - akrobacje na szarfach
JOHN FOSSET - lassa, baty, rzucanie nożami**
LARYSA - antypody
EMMA - pokaz kucyków*
JOHN & SARA FOSSET - motocyklowa karuzela**
RAFAŁ WALUSZ - pickpocket
HIT Z USA - Transformer
GRUPA SAHARA - piramidy
EMMA - pokaz psów
INKA - sztrabaty
TIMUR & LARYSA - koło śmierci
MR CHAP - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

* - numery obecne w programie do sierpnia
** - numery obecne w programie do wakacji, w zastępstwie - numer stójkarski

CYRK ARENA
Spektakl: Cyrk Arena - program 2019

WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
WICTORIA - akrobacje na szarfach
SSNAKE - kontorsjonistyka z hula-hoop
DUO JEDNORÓG - akrobacje w kole
NOMI MAGIC & SSNAKE - iluzja
MIROSŁAW ZŁOTOROWICZ - wielbłądy, kuce, lamy, osły
HIT - Transformer
SSNAKE - akrobacje w sieciach
DUO JEDNORÓG - pokaz psów
DUO FANTASTIC - ramka
JOHNATTAN FUBLEE & ŁUKASZ GOŁĘBIEWSKI - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK EUROPA
Spektakl: widowisko 2019

ARTYSTA - pokaz baniek mydlanych
KRYSTIAN - żonglerka
PABLO - iluzja ze zwierzętami
TINA & PAVEL - pokaz piesków
KRYSTIAN - akrobacje na szarfach
MR. COCKATOO - pokaz papug
TINA - hula-hoop
KRYSTIAN - żonglerka
DUO NEFEDOV - repryzy

CYRK SAFARI
Spektakl: program 2019

SZYMON SŁOWIK - pokaz koni
TEMENUZHKA NIKOLOVA - akrobacje w trapezie kołowym
HELENA & FANTIK - latające talerze
DANIEL SŁOWIK - tresura duży i mały
WALDEK & PAWEŁ - groteska akrobatyczna
DANIEL SŁOWIK - pokaz wielbłądów
TEMENUZHKA NIKOLOVA - akrobacje na szarfach
HELENA - pokaz gołębi
WALDEK & PAWEŁ - akrobacje na batucie
KLAUN FANTIK - repryzy

CYRK WICTORIA
Spektakl: Cyrk Wictoria - program 2019

WSZYSCY ARTYŚCI - parada powitalna
ANDŻELIKA - akrobacje na szarfach
LENA - LEDowe hula-hoop
BARBARA - pokaz psów border colie
BOGDAN - pokaz stójkarski
GIN ALIF - pokaz egzotyczny
ANDO - iluzja
KLAUN BARTOLINI - pokaz psa
ANDŻELIKA - akrobacje na trapezie
BOGDAN - akrobacje na drążku
LENA - akrobacje w sieciach
BARBARA - akrobacje na linie pionowej
GIN ALIF - pokaz "duży i mały"
KLAUN BARTOLINI - repryzy

CYRK JUREMIX
Spektakl: Cyrk Juremix - program 2019

SONIA - akrobacje w sieciach
NELLY - numer stójkarski
IGOR & DOMINIKA - pole dance
IGOR - akrobacje na łańcuchach
DOMINIKA - hula - hoop
IGOR - akrobacje w trapezie kołowym
SPRĘŻYNY SLINKY - slinky show
DOMINIKA - akrobacje w kole parterowym
SONIA - akrobacje na żyrandolu
NELLY - akrobacje na sztrabatach
DOMINIKA - akrobacje na szarfach
JURIJ & RENATA - repryzy

CYRK VEGAS
Spektakl: Cyrk Vegas - program 2019

DUO ROBSON - ekwilibrystyka na wałkach
KATARZYNA - pokaz piesków
GALINA - akrobacje na trapezie
KATARZYNA - hula-hoop
SEBASTIAN - pokaz wielbłąda
KATARZYNA - pokaz gołębi
GALINA - akrobacje na linie pionowej
KATARZYNA - fire-show
SEBASTIAN - pokaz koników walijskich
KLAUN ROBI - repryzy