MAPA CYRKÓW NA DZIEŃ: 23 MAJA

Cyrk Arena

MILÓWKA (woj. śląskie)  ulica Piekarska 23 maja | 17:00

WĘGIERSKA GÓRKA (woj. śląskie)  obok C.H. Huta 24 maja | 17:00

JELEŚNIA (woj. śląskie)  ulica Plebańska 25 maja | 17:00

ŻYWIEC (woj. śląskie)  Aleja Jana Pawła II 26 maja | 17:00

Cyrk Intersalto

KATOWICE - PIOTROWICE (woj. śląskie)  ul. Kempy 22 maja | 13:00 i 16:00

KATOWICE - PIOTROWICE (woj. śląskie)  ul. Kempy 23 maja |17:30

OZIMEK (woj. opolskie)  ul. ks. Kałuży 25 maja |17:00

OLEŚNICA (woj. dolnośląskie)  ul. Brzozowa 27 maja |17:00

WROCŁAW - PSIE POLE (woj. dolnośląskie)  ul. Litewska 28 maja |17:00

WROCŁAW - PSIE POLE (woj. dolnośląskie)  ul. Litewska 29 maja |13:00 i 16:00

WROCŁAW - PSIE POLE (woj. dolnośląskie)  ul. Litewska 30 maja |17:30

 

Cyrk Safari

STARACHOWICE (woj. świętokrzyskie)  ul. Ostrowiecka 23 maja |17:00

SANDOMIERZ (woj. świętokrzyskie)  Plac Rybitwy 24 maja |17:00

 

Cyrk Zalewski

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 21 maja | 17:00

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 22 maja | 13:00 i 16:00

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 23 maja | 17:00

STAROGARD GDAŃSKI (woj. pomorskie)  ulica Derdowskiego 24 maja | 17:00

TUCHOLA (woj. pomorskie)  ulica Witosa 25 maja | 17:00

CHOJNICE (woj. pomorskie)  ulica Wagnera 26 maja | 17:00

MALBORK (woj. pomorskie)  ulica Konopnickiej 27 maja | 17:00

GDAŃSK - UJEŚCISKO (woj. pomorskie)  ulica Łódzka 28 maja | 14:00 i 17:00

GDAŃSK - UJEŚCISKO (woj. pomorskie)  ulica Łódzka 29 maja | 13:00 i 16:00

GDAŃSK - OSOWA (woj. pomorskie)  ulica Hery 30 maja | 17:00

 

Cyrk Korona

SŁUPCA (woj. wielkopolskie)  ulica Wygonowa 23 maja | 17:00

KOŁO (woj. wielkopolskie)  ulica Blizna 24 maja | 17:00

KUTNO (woj. łódzkie)  ulica Podrzeczna 25 maja | 17:00

SKIERNIEWICE (woj. łódzkie)  ulica Szarych Szeregów 26 maja | 17:00

WARSZAWA - URSUS (woj. mazowieckie)  ulica Składkowskiego 27 maja | 18:00

WARSZAWA - URSUS (woj. mazowieckie)  ulica Składkowskiego 28 maja | 14:00 i 17:00

 

Cyrk Wictoria

WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA (woj. mazowieckie)  ulica Ordonówny 22 maja | 13:00 i 16:00

WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA (woj. mazowieckie)  ulica Ordonówny 23 maja | 17:30

PŁOŃSK (woj. mazowieckie)  ulica 1 Maja 24 maja | 17:00

PUŁTUSK (woj. mazowieckie)  ulica Mickiewicza 25 maja | 17:00

CIECHANÓW (woj. mazowieckie)  ulica 17 Stycznia 26 maja | 17:00

 

Cyrk Europa

JEMIELNO (woj. dolnośląskie) Jemielno 109 23 maja | 17:00

CHOBIENIA (woj. dolnośląskie) ulica Górna 24 maja | 17:00

RUDNA (woj. dolnośląskie) ulica Polkowicka 25 maja | 17:00

ŚCINAWA (woj. dolnośląskie) ulica Kościuszki 26 maja | 17:00

WOŁÓW (woj. dolnośląskie) Plac Piastowski 27 maja | 17:00

LUBIN (woj. dolnośląskie) ulica Paderewskiego 28 maja | 17:00

 

Cyrk Fantazja

SKĘPE (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Sierpecka 23 maja | 17:00

WŁOCŁAWEK (woj. kujawsko - pomorskie)  obok SP12 24 maja | 17:00

GOSTYNIN (woj. mazowieckie)  ulica Nowa 25 maja | 17:00

Cyrk Metropol

KOSZYCE (woj. małopolskie)  przy stadionie 23 maja | 17:00

PACANÓW (woj. świętokrzyskie)  ulica Słupska 24 maja | 17:00

SOLEC ZDRÓJ (woj. świętokrzyskie)  przy stadionie 25 maja | 17:00

WIŚLICA (woj. świętokrzyskie)  przy stadionie 26 maja | 17:00

Cyrk Katarzyna

Brak terminów